Predam fekalne auto

01
02
03
03

Predam fekalne auto

Nemocnice v Semilech - Nemocnice v Semilech

nenechávat děti v autech na parkovištích,. Velmi často se mluví o tzv. „nemoci špinavých rukou“, protože se přenáší tzv. fekálně – orální cestou – tj. špinavýma rukama přímo do úst.
nemsem.cz/component/content/article/13-lekar-radi/181-leto

Zavlažovanie ponuka | inzeráty na profibazar.sk

Predám plastový poklop. Predám 2 nové ponorné čerpadlá. fekalne cerpadlo na podvozku
profibazar.sk azar/zavlazovanie/f/ponuka/

Prostě sexy / Sweetest Thing, The (2002) | ČSFD.cz

Jednoho dne však Christina potká. Já jenom doufám, že se jistá část divácké obce teenegerovských fekálně-stupidních komedií co nejdříve přejí a filmy podobného ražení skončí v propadlišti dějin. Já proti pitomostem vůbec nic nemám.
csfd.cz/film/17144-proste-sexy/

Novy Kuryr

Žloutenka je virové onemocnění, které se v případě typu A šíří tzv. fekálně orální cestou zpravidla při nedodržování zásad osobní hygieny v kolektivech dětí nebo v rodinách. Proto tento typ bývá označován jako nemoc špinavých rukou.
novykuryr.cz/texty/NK-2008_10.html

Ahaswebovy noviny

Chodec vidí zcela jasně celé auto a jeho zářící světla, která ale musí být v obci jen potkávací, tedy klopená k zemi a naopak řidič je za sklem, do kterého buší déšť a míhají se na něm stěrače a protijedoucí auta mu svítí do očí.
ahasweb.cz/2006/430.htm

Predám hasické kalové čerpadlo bez

Predam v zaruke fekalne čerpadlo elektromaschine SPG 29000 od Metaba.Max prietok vody cca 28000L za hodinu zo sekacimy nožmi.Dopravna vyska 10M,hnotnost 26kg.Ktomu je kvalitna plas...
dom.prvybazar.sk/cerpadla-271.html?strana=8typ_nabidky=seradit=smer...

Hepatitida A

. játra a jeho průvodním jevem je často žloutenka. Lidově se označuje jako infekční žloutenka nebo nemoc špinavých rukou. Přenáší se fekálně-orální cestou, zpravidla kontaminovaným pitím jídlem nebo stykem s kontaminovanými předměty.
tropicke-nemoci.cz/hepatitida-a

Giorgio Armani má žloutenku, zotavuje se prý ale dobře - iDNES...

Italský módní guru Giorgio Armani onemocněl hepatitidou, zánětlivým onemocněním jater. . Svým fanouškům prý ale vzkázal, že chorobu lékaři podchytili včas a on se z ní dobře zotavuje. . od 6 560 Kč za osobu Itálie, Marche
revue.idnes.cz/giorgio-armani-ma-zloutenku-zotavuje-se-pry-ale-dobre-pds...

Léto 2004 - cestování

Účastníci: Mykoszovo auto: Mykosz, Lída, Michal, Medvěd Alanovo auto: Alan, Mirka, prezident, viceprezident. Po borůvkové a benzínové pauze u Ostroleky se obě auta rozloučila, Mykosz.
leto2004.webz.cz/estonsko/

Zavlažovanie | inzeráty na profibazar.sk

Predám plastový poklop. Predám 2 nové ponorné čerpadlá. fekalne cerpadlo na podvozku
profibazar.sk azar/zavlazovanie/